08:46
Розпочався ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад!!!

«МИ ВСІ НЕСЕМОСЯ ВДАЛИНУ

НА ОДНІЙ І ТІЙ ЖЕ ПЛАНЕТІ – МИ

ЕКІПАЖ ОДНОГО КОРАБЛЯ»

Антуан де Сент-Екзюпері

 


 

3 листопада 2018 року розпочався ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. І не дивно, що перший день міського олімпіадного руху відкривають такі предмети, як історія та екологія.

Екологічні проблеми, серед яких охорона природи і здоров'я людей, постають одними з найсуттєвіших на сучасному етапі розвитку людського суспільства. Беручи до уваги стан екології та тенденції розвитку економіки України, можна констатувати зростаючу актуальність розв'язання цих проблем. Жодна країна на сьогодні не здатна самотужки вирішити екологічні проблеми планети ЗЕМЛЯ, саме тому її збереження має стати результатом скоординованих глобальних зусиль.

Проблеми, пов'язані з екологією, належать до різних, іноді навіть не споріднених площин знань (техніка, математика, хімія, медицина, економіка, ґрунтознавство, біологія, геологія, право та інші). Учні 10-11 класів, не вивчаючи у шкільному курсі окремого предмета «екологія» вже 8 років поспіль беруть участь у вирішенні важливих питань збереження природного середовища. Цікаві нотатки учнів та їхніх наставників надають можливість глибоко зануритись у проблеми взаємовідносин людини і довкілля.

У 2018-2019 навчальному році олімпіада з екології відбулася на базі Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5.

Перші хвилювання, перші перемоги! Вітаємо знавців природи та бажаємо нових злетів у цьогорічних олімпійських перегонах!

 

 

 

Категорія: Природничо-математичний цикл | Переглядів: 377 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]