22:33
Реалізація принципу наступності в фізкультурно-оздоровчій роботі
23 листопада 2012 року в ДНЗ №70 «Сонечко» відбувся гостьовий обмін  «Реалізація принципу наступності в фізкультурно-оздоровчій роботі», приурочений до Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху». До змісту роботи була включена презентація нетрадиційного фізкультурного обладнання, огляд виставки «Осінній бриз» та спортивно-пізнавальна розвага «Ах, картопля, ти картопля». Захід відвідали методист НМЦ Ракитянська О.Л.,завідувачі та методисти дошкільних закладів м. Слов'янська, першокласники ЗОШ №19 з вчителем та батьками.

Спортивно-пізнавальна розвага «Ах, картопля, ти картопля» проводилась з метою згуртування дитячих колективів і сімей вихованців із забезпеченням позитивного емоційного мікроклімату, сприяла розвитку рухових умінь та навичок, фізичних та вольових зусиль дітей і дорослих в умовах змагання. Під час розваги всі присутні мали можливість поповнити знання про етапи вирощування та догляду за овочами, а також про способи лікування «народною аптекою».

Всі учасники розваги (вихованці старшої групи «Розумники», першокласники та їх батьки) отримали величезне задоволення та досвід сумісного відпочинку, а педагоги поділилися педагогічним досвідом.


Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 383 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]