15:01
Програма "Школа молодого політика" у Слов'янську

Міжнародний Республіканський Інститут (IRI), за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID) запрошує до участі у програмі «Школа молодого політика» віком від 15 по 17 років з міста Слов'янська.

Мета програми «Школа молодого політика» - підготувати випускників шкіл до активної участі в свої громадах та політичній діяльності. Надихнути та надати основні інструменти лідерства для виховання ефективних політичних лідерів націлених на розвиток своїх міст та регіонів України.

Школа включатиме: практичні навчання для учасників, можливість побачити кращих тренерів та громадських експертів з політичного лідерства, сучасних комунікацій та особистого розвитку. Семінари передбачають високий рівень інтерактивності, утворення команд та роботу у групах над спільними проектами та виконанням домашніх завдань. Проект реалізується Міжнародним республіканським інститутом (IRI) за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID). У рамках програми відбудеться серія дводенних навчальних семінарів на теми:

 

  • Вступ до політики та політична система України;
  • Лідерство та особистого розвиток;
  • Сучасні комунікації та публічні виступи;
  • Вибори та виборча кампанія.

До участі в програмі запрошуються школярі, та всі зацікавлені молоді люди яким на 1 вересня 2018 року вже виповнилося 14 років і які ще не досягли 18 років. До участі в програмі на конкурсній основі буде відібрано 22 особи. Для участі потрібно пройти онлайн реєстрацію за адресою: www.iri.org.ua,  обрати:/Календар подій/ Школа Молодого політика у Слов’янську та натиснути ВЗЯТИ УЧАСТЬ. Також зареєструватися можливо за прямим лінкомhttps://www.iri.org.ua/kalendar-podiy/skola-molodogo-politika-v-slovansku

МРІ забезпечує комфортні умови навчання, харчування та безпеку на всіх етапах програми. Всі семінари відбуватимуться у вихідні дні (субота-неділя) у м.Слов’янську.

Реєстрація з  по 

З усіх питань звертайтеся до менеджера тренінгового центру МРІ Юрія Селиверстова

yseliverstov@iri.org , тел. 067-3235826

Категорія: Загальні матеріали | Переглядів: 336 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]