12:41
"Проектування індивідуальної траєкторії розвитку педагогів в умовах євроінтеграції"

25 квітня 2016 року відбулася Регіональна науково-практична конференція «Проектування індивідуальної траєкторії розвитку педагогів в умовах євроінтеграції».

У межах конференції була організована виставка творчих знахідок та напрацювань педагогічної громади міст та районів області з проблеми євроінтеграції та презентаційні інтерактивні заходи «Європейський досвід – в українській освіті педагогів».

На виставці було представлено позитивний досвід лідерів освіти Донеччини в реалізації індивідуальної траєкторії розвитку педагогів у форматі порт фоліо та методичних розробок, кращий досвід закладів освіти та педагогів щодо участі в міжнародних освітніх проектах.

У дискусійному клубі з проблем дошкільної та початкової освіти «Проектування індивідуальної траєкторії розвитку педагогів в умовах євроінтеграції», керівником якої була Малєєва Ю. В., кандидат психологічних наук Донецького облІППО, досвідом роботи поділилися педагогічні працівники нашого міста: Горобець І.В., вихователь-методист ДНЗ № 16 м. Словʼянська; Рагуля В.М., вихователь-методист КЗ ДНЗ № 3 м. Словʼянська; Дорошенко О.Л., практичний психолог КЗ ДНЗ № 6 «Сонечко» м. Словʼянська;

Категорія: Представницькі заходи, конкурси та свята | Переглядів: 328 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]