13:32
ПРОЕКТНІ ТЕХНОЛОГІЇ В БІОЛОГІЇ

26 березня 2019 року на базі Слов’янської ЗОШ № 12, на засіданні МО учителів біології розглядалася актуальна проблема сьогодення – розробка проектних освітніх технологій як така, що здатна модернізувати традиційні форми навчання для підвищення рівня освітнього процесу в закладах освіти міста.

Проектні технології – ресурс для отримання позитивного результату, можливість урахування індивідуальних особливостей учнів, орієнтація на успішність спільних дій учасників проектної команди. Учителям біології творча група, до складу якої увійшли Кузьминська Л.А., Колпакова Л.А. (ЗОШ № 12), Чучина Т.В. (ЗОШ № 18), Боженко Л.Ю. (ЗОШ № 14), запропонувала проект «Генотерапія та її перспективи», який буде використовуватися на уроках у 10 класі за новою програмою. Цікавим завершенням роботи над проектом стала дискусія «Генотерапія. «За» і «Проти».

Зацікавилися учителі біології і Міжнародним проектом «Дослідження стану виводкових колоній пінгвінів P. papua та P. Adeliae», в якому беруть участь учні ЗОШ № 9 під керівництвом учителя школи Голуб С.П.

Саме в усвідомленій, цілеспрямованій проектній діяльності і учні, і педагоги набувають нових якостей, водночас поліпшуючи умови для творчої самореалізації та підвищують якість освітньої системи загалом.

Фото з МО можна переглянути за посиланням.

Науково-освітній проект: «Вчителі та учні беруть участь в екологічному моніторингу Антарктиди» за посиланням.

Презентація на тему «Генотерапія та її перспективи» за посиланням.

 

Переглядів: 75 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]