21:05
Про підсумки міської олімпіади з фізичної культури

Про підсумки міської олімпіади з   фізичної культури

18.11.2012 р. на базі Донбаського державного педагогічного університету в спортивному корпусі відбулася міська олімпіада з фізичної культури. В олімпіаді прийняли участь 38 учнів 9-11 класів із 17 навчальних закладів Слов’янська та Миколаївки та 2 ліцеїв – художнього та залізничного.

Для проведення 2 етапу олімпіади були підготовлені комплекти бланків тестових теоретичних завдань та відповідей на них, а також завдання практичного змісту. Теоретичні завдання відповідали вимогам до мінімуму знань випускників школи з предмету «Фізична культура». Завдання полягали у виборі одного з чотирьох варіантів відповіді, яка, на думку того, хто відповідає, є правильною. Практичні завдання містили в собі виконання вправ: з легкої атлетики, гімнастики, волейболу, футболу, баскетболу. Оцінювали роботу судді – викладачі  та студенти факультету «Фізичне виховання», вчителі з фізичної культури, які були призначені наказом по відділу освіти.

 На першому місці  команда учнів загальноосвітньої школи №18.

 На другому місці  команди учнів загальноосвітньої школи №4.

 На третьому місці  команда учнів загальноосвітньої школи №15.

 За особистими показниками лідерами стали: серед хлопців – Клименко Владислав – ( ЗОШ №18);  Бойко Дмитро – ( ЗОШ №4);  Андрійчук Максим – (ЗОШ №15); Пруцаков Андрій – (ЗОШ №16);  серед дівчат –  Катрич Анна – ( ЗОШ №18); Лобанова Світлана (Миколаївська ЗОШ №1); Штомпель Олександра (ЗОШ №15); Бєлік Катя (ЗОШ №5) ; Бондарчук Віка (ЗОШ №13)

Найменшу кількість балів отримали команди учнів загальноосвітніх шкіл  № 10 та  № 6. Загальноосвітні школи  № 11, 17,  Святогірська ЗОШ не приймали участі в олімпіаді.

Вітаємо учнів, які показали найкращі результати, а саме:

Катрич Анна – ЗОШ № 18

Лобанова Світлана – Миколївська ЗОШ №1

Штомпель Олександра – ЗОШ №15

Бєлік Катя – ЗОШ №5

Бондарчук Віка – Зош №13                         

Категорія: Фізичне виховання та основи здоров'я | Переглядів: 730 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]