08:36
Презентація передового педагогічного досвіду

25 січня 2018 року свої двері для слухачів КПК вихователів ЗДО з теми «Організація здоров’язбережної діяльності вихователя дошкільного навчального закладу на засадах інтегрованого підходу» гостинно відчинив ДНЗ № 8 «Орлятко» міста Слов’янська. Педагогічний колектив дошкільної установи залюбки презентував свій багаторічний досвід щодо здоров’язбереження дошкільнят в межах семінару-практикуму «Здоров’язбережні технології в ДНЗ». А показати педагогам-вихователям дійсно було що. Програма заходу була дуже насиченою, цікавою та змістовною.

Ірина Валентинівна Руднікова, вихователь-методист ДНЗ, під час інтерактивної доповіді представила багаторічну систему роботи дошкільної установи щодо впровадження інноваційних здоров’язбережних технологій у практику роботи з дітьми на засадах навчання в русі. Серед найпоширеніших форм і методів такої роботи є рухливі ігри з інтелектуальним навантаженням, квест-ігри, ігри з піском та водою, «Казкова фізкультура» (заняття-вистави за методикою Миколи Єфименко), логоритмічні заняття, дитячі флешмоби, використання елементів мульттерапії, природотерапії, арт-терапії, пісочної терапії тощо.

Особливо вразив присутніх перегляд фізкультурного заняття «Веселі кошенята» за методикою Миколи Єфименко, яке провела Олена Володимирівна Дубова, вихователь молодшої (логопедичної) групи. Цікавим виявився майстер-клас із пісочної терапії практичного психолога ДНЗ Анастасії Владиславівни Макаренко. Вона ознайомила учасників із цілющими властивостями піску та запропонувала пограти у сенсорні й мотиваційні ігри з піском.

Екскурсія групами дитячого садку вразила присутніх розмаїттям предметно-розвивального освітнього середовища для здоров’язбереження та фізичного розвитку дітей дошкільного віку.

Під час підбиття підсумків роботи, спікерами якого виступили Олексій Олексійович Заріцький, керівник КПК, та Олена Леонідівна Ракитянська, методист НМЦ відділу освіти Слов’янської міської ради, учасники відзначили системність та наступність у роботі всього колективу дошкільної установи щодо здоров’язбереження дітей. Усе це дозволяє зберігати субкультуру дитинства та плекати здоров’я дітей. Отриманий унікальний досвід слухачі із задоволенням повезуть до своїх міст/районів для розповсюдження й поширення через власну педагогічну діяльність. 

Фоторепортаж   тут>

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 440 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]