15:14
Практичний семінар «Впровадження в практику роботи ДНЗ передового педагогічного досвіду»

20 листопада 2015 р. в ДНЗ № 8 «Орлятко» відбувся практичний семінар для педагогів дошкільних закладів міста з проблеми «Впровадження в практику роботи ДНЗ передового педагогічного досвіду».

Під час проведення семінару була обговорена проблема вивчення, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду. Теоретичний матеріал з цієї проблеми, а також власний досвід роботи презентувала вихователь-методист ДНЗ № 8 Руднікова І.В.

Також на семінарі були представлені досвіди роботи педагогів дошкільного закладу «Формування культури здоровя дітей через використання дидактичних ігор» (вихователь вищої кваліфікаційної категорії, «вихователь-методист» Корольова В.Є.) та досвід роботи вихователя Курмаз С.М. (кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії») «Формування соціально-моральних цінностей шляхом використання мультфільмів в освітньому процесі ДНЗ». Також педагоги переглянули пізнавальну розвагу з використання ІКТ «Секрети дружби» за участю вихованців старшої логопедичної групи «Папужка».

Проведений захід здобув високу оцінку присутніх на ньому педагогів дошкільних закладів міста.

Переглядів: 271 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]