18:43
#ПрацюйБезпечно #протидійТоргівліЛюдьми

30 липня в Організації Об'єднаних Націй відзначають Всесвітній день протидії торгівлі людьми, число жертв якої налічує, за оцінками, більше 20 мільйонів чоловік

За даними Міжнародної організації праці мільйони людей потрапляють до рук торговців людьми як в своїх країнах, так і за кордоном. 

Торгівля людьми - це злочин, жертвами якого можуть виявитися і чоловіки, і жінки, і діти. У більшості випадків це знедолені люди, яких обманним шляхом змушують вести життя, сповнене страждань. Позбавлені всіх прав і людської гідності, вони зазнають сексуальної експлуатації та змушені працювати в умовах, що нагадують рабство.

ООН визнає практику торгівлі людьми злочинною діяльністю, що зазіхає на гідність людини і негативно впливає на розвиток, безпеку і права людини. У своєму посланні з приводу Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людей Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун в черговий раз засудив цю ганебну практику, закликавши світову спільноту об'єднати зусилля по боротьбі з торгівлею людьми в інтересах забезпечення справедливості і гідності для всіх.

«Всі країни повинні об'єднати свої зусилля в справі ліквідації цієї транснаціональної загрози шляхом забезпечення підтримки та захисту для жертв, а також розшуку і судового переслідування злочинців», - сказав він.

 #ПрацюйБезпечно #протидійТоргівліЛюдьми

На допомогу педагогам (корисні матеріали до Дня протидії торгівлі людьми) за посиланням


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 30 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]