11:27
Плануємо 2020-2021 навчальний рік

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання у початкових класах закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою за посиланням.

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в 5-11 класах закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою за посиланням.

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання у закладах дошкільної освіти за посиланням.

Зазначені переліки постійно доповнюватимуться новими назвами навчально-методичних посібників за результатами розгляду відповідних комісій Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, оновлюватимуться з урахуванням терміну дії грифів,наданих навчальній літературі Міністерством освіти і науки України та будуть доступними для ознайомлення в режимі онлайн.

Перелік навчальної літератури рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання в закладах загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами за посиланням.

Окрім цього, звертаємо увагу на те, що комісією Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України (лист ІМЗО від 18.06.2020 № 22.1/12-Г-372) схвалено до використання у закладах загальної середньої освіти методичний посібник "Організація дистанційного навчання в школі. Методичні рекомендації" (авт. А. Лотоцька, А. Пасічник) за посиланням.  

Категорія: Загальні матеріали | Переглядів: 272 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]