09:19
Підсумковий семінар-нарада вихователів-методистів ЗДО міста

7 травня 2019 року вперше в стінах оновленого навчально-методичного центру відбувся семінар-нарада вихователів-методистів закладів дошкільної освіти.

Здобутки та перспективи дошкільної освіти в місті 2018-2019 н.р. були ключовими питаннями, які розглядалися  педагогічною спільнотою.

Захід проходив у колі друзів, тому спілкування пройшло невимушено та продуктивно. Вихователі-методисти обговорили вдалі моменти освітньої діяльності педагогів-дошкільників, провели роботу над помилками та зробили прогноз на наступний навчальний рік.

Вихователі-методисти Рагуля Вікторія Миколаївна  (ДНЗ №3 "Ромашка") та Павій Оксана Володимирівна (ДНЗ №4 "Квітонька") поділилися враженнями від участі в обласних заходах, таких як Обласний методичний фестиваль "Веселка дитинства" та Школи новаторства з теми "Сталий розвиток для дошкільнят".

Методист навчально-методичного центру відділу освіти Ракитянська Олена Леонідівна ознайомила педагогів з новим методичним комплектом "Впевнений старт" для дітей середнього віку та навчила проводити експертизу в групах для дітей старшого віку, де впроваджується освітня програми "Впевнений старт".

*

Семінар-нарада вийшов цікавим та змістовним.

Вихователі-методисти отримали рекомендації щодо складання річного плану, вибору освітніх завдань та програм для їх реалізації.

Педагоги закладів дошкільної освіти міста прагнуть, щоб наступний навчальний рік був цікавим і креативним, а життя дітей дошкільного віку - насиченим та щасливим.

 

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 227 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]