16:02
Підсумки І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Історія»

З 26 по 28 грудня 2019 року на базі шкіл Черкаської ОТГ проходив зональний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінаціях «Історія» та «Хімія».

У номінації «Історія» взяли участь 3 вчителя від Черкаської громади та по одному від Слов’янська та Слов’янського району.

Різні за віком, за досвідом роботи, але закохані в свою професію, свій предмет. Наймолодшою учасницею була Лелекіна Єва Олексіївна, вчитель Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13.

Урочисте відкриття конкурсу та перший день змагань проходили в стінах Олександрівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради.

Після перших випробувань («Тестування» та «Методичний практикум») Єва Олексіївна показала другий результат.

27 грудня конкурсні змагання проходили на базі Прелесненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Конкурсанти під час виконання практичної роботи у форматі графічної роботи демонстрували вміння визначати основні тенденції історичного періоду та місце в них окремих подій, зв’язок між історичними подіями і процесами. Слід відзначити, що Лелекіна Є.О. була єдиною, хто виконував роботу на комп’ютері та у формі скрайбінгу. Інші конкурсанти обрали паперовий варіант.

Під час випробування «Методичний експромт» учасники демонстрували вміння адаптувати власну педагогічну ідею (методи, прийоми роботи) до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів.

Після підведення підсумків чотирьох конкурсних випробувань до останнього випробування «Урок» було допущено трьох учасників, а саме:

-Лелекіну Єву Олексіївну, вчителя другої кваліфікаційної категорії Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13;

-Снігового Павла Валерійовича, вчителя першої кваліфікаційної категорії Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради;

-Соколову Ганну Іванівну, вчителя – методиста вищої кваліфікаційної категорії Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Після третього дня випробувань переможцем було визнано Снігового Павла Валерійовича. Але всі члени журі та оргкомітету відзначили високий рівень підготовки Лелекіної Єви Олексіївни, її володіння ІКТ, оригінальність та актуальність теми, над якою вона працює («Розвиток громадянської компетентності, формування правової та демократичної культури учнів»).

Ми щиро вітаємо Єву Олексіївну з ІІ місцем у зональному турі конкурсу «Учитель року - 2020» та бажаємо професійного зростання, досягнення нових висот і перемоги через чотири роки.

Категорія: Суспільно-гуманітарний цикл | Переглядів: 237 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]