11:29
Онлайн-семінар "Створення розвивального середовища в інклюзивному дошкільному просторі"

 

  03.12.2014 р. відбувся онлайн-семінар "Створення розвивального середовища в інклюзивному дошкільному просторі".   До уваги було представлено досвід роботи педагогів дошкільного закладу №16 «Рушничок» міста Слов’янська. Онлайн - семінар відвідали педагоги дошкільних закладів, методисти НМЦ, психологи міста, викладачи та студенти ДДПУ дефектологічного факультету. Семінар проведено спільно педагогами дошкільного закладу №16 та ЗОШ №10.

   План роботи:

1. Система  роботи з дітьми з обмеженими можливостями здоров'я в інклюзивному просторі ( вихователь Міненко Крістина Сергіївна).

2.Формування пізнавальної сфери дошкільників з особливими освітніми потребами за допомогою малих фольклорних форм і художнього слова під час логіко-математичного розвитку (вчитель-дефектолог Синельник Людмила Володимирівна).

3.Корекційно-розвивальний потенціал конструктивно-будівельної діяльності дітей з особливими  освітніми потребами. (вчитель-дефектолог Гріненко  Ірина Володимирівна).

4.Забезпечення ранньої корекційної допомоги дітям з вадами зору в умовах спеціалізованого дошкільного закладу (вчитель-дефектолог Фарзалієва Ольга Миколаївна).

5.Використання  мультфільмів в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами (вчитель-дефектолог Гурова Ольга Миколаївна)

6.Організація психологічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами  (практичний психолог Радченко Олена Петрівна)                              

 

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 614 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]