22:04
Олімпійське лелеченя

«Олімпійське лелеченя» - Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей 5-6 класів.

5 травня 2015 року на базі ЗОШ №17 проходив ІІ (зональний) етап обласного конкурсу «Олімпійське лелеченя», організацією та проведенням якого займались відділ освіти та відділ в справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту м.Слов’янська

В змаганнях приймали участь команди м. Краматорська, м.Слов’янська, Костянтинівського району, Слов’янського району (с. Билбасівка)  та (с.Привілля).

Програма заходу включала три складові: спортивну (естафети), освітню (вікторину про  історію і розвиток олімпійського руху) та культурну (презентація команд).

Почесними гостями були: Мицик В.П. - начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації,  Костянецький І.М. – начальник відділу з питань сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янського району та Міщенко О.М. – начальник відділу з питань  сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту

 Призерами змагань стали:

І місце – команда м. Краматорська,

ІІ місце – команда м. Слов’янська (ЗОШ №18, вчитель Севідов В.Ф.),

ІІІ місце – команда Слов’янського району.

Всі команди отримали подарунки від Національного олімпійського комітету Донецької області.

Дякуємо всім, хто приймав участь в підготовці та проведенні спортивно - масового заходу! Особлива подяка – адміністрації ЗОШ № 17 та її директору О.В.Котлярову. 

 

Категорія: Фізичне виховання та основи здоров'я | Переглядів: 313 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]