15:36
Олімпіада з екології

13 листопада 2016 року Слов’янський педагогічний ліцей гостинно зустрічав знавців природи - учасників ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з екології.

Серед олімпіад природничо-математичного циклу олімпіада з екології є найскладнішою. Предмет екологія вивчається лише у ІІ семестрі 11 класу. Хоча питання взаємозв’язку між живими організмами та середовищем їхнього існування не залишається поза увагою при вивченні природничих наук, починаючи з 1 класу, узагальнення набутих учнями знань відбувається лише наприкінці навчання у школі.

Заздалегідь, до проведення ІІ (міського) етапу, учасники олімпіади складали проект пошукового характеру, що відповідає віковим інтересам та пізнавальним можливостям учнів, свідчить про обізнаність учасників конкурсу з сучасним станом галузі дослідження, опанування ними методики експерименту.

Основу теоретичного туру олімпіади складали тестові завдання. Виконання завдань такого формату передбачало наявність в учнів не тільки знань понятійного апарату з екології, а й уміння оперувати ними, аналізувати зміст і обсяг понять, знаходити спільне й відмінне.

Завдання практичного туру вимагали від учасників олімпіади чіткого бачення сучасних процесів у сфері екології, що протікають на глобальному рівні; про стан довкілля, вплив на живу природу та здоров'я людини та застосування знань для вирішення екологічних задач, проблемних питань, моделювання екологічних ситуацій. Нажаль учні 11 класу - учасники міського етапу олімпіади не впоралися із завданнями, тому серед учасників відсутні переможці.

При визначенні переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології журі дотримувалося Правил проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у Донецькій області, затверджених наказом управління освіти і науки від 01 жовтня 2012 року № 550, зареєстрованих у Головному управлінні юстиції в Донецькій області 23 жовтня 2012 р. за № 66/1968.

протокол екологія 2016

Категорія: Природничо-математичний цикл | Переглядів: 666 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]