13:00
Обласний семінар-практикум

З метою експерементальної перевірки рівня сформованості до дій і моделей поведінки, орієнтованих на сталий стиль життя з дошкільного віку, згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 28.04.2015 №479 комунальному закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №3 "Ромашка" Слов'янської міської ради Донецької області" надано статус експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня.

 Згідно плану роботи експериментального майданчику 05.04.2017 в ДНЗ №3 відбувся обласний семінар-практикум на тему "Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку". До уваги слухачів були надані теоретичні основи обгрунтування проблеми, слайд-презентація та творчий етап роботи дітей старшого віку над проектом "День народження книги". Діти показали грунтовні знання про походження книги, самостійно виготовляли папір з переробленої серовини, зробили книжку своєї мрії, тим самим зберегли дерева. 

Педагоги закладу прагнуть щоб нагальною потребою дітей стало формування такого способу життя, який був би основою довготривалого ощадливого гармонійного розвитку людства.

Семінар отримав високу оцінку керівних та методичних працівників закладів дошкільної освіти області.

 

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 284 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]