09:17
Обласний навчально-методичний практикум учасників Всеукраїнського експерименту «Науково-методичний хакатон з медіаосвіти»

Нове покоління дітей - це діти, які живуть у інформаційному, динамічному, емоційно напруженому середовищі. Перед сучасним педагогом стоїть проблема пошуку нових форм, методів та засобів розвитку, навчання та виховання, які сприяють адаптації освітнього закладу до комп’ютерної епохи.

Таким потужним багатофункціональним засобом розвитку й навчання на сучасному етапі є використання ІКТ (інформаційно-комунікаційні технології), що сприяє залученню дітей до інформаційної культури, підвищенню ефективності освітнього процесу, активізації пізнавальної діяльності, підвищенню професійного рівня педагогів.

15 травня 2019р. у м. Краматорську на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти був проведений обласний навчально-методичний практикум для учасників Всеукраїнського експерименту з теми «Науково-методичний хакатон з медіаосвіти», в якому прийняли участь освітяни Донецької області.

Руденко В.С., завідувач КЗ ДНЗ № 25 "Дюймовочка" Єрмолаєва Т.В., вихователь-методист КЗ ДНЗ № 25 "Дюймовочка" спільно з методистом навчально-методичного центру Ракитянською О.Л. та заступником директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 15 Єфремовою М.М. прийняли участь у даному заході.

Метою практикуму було окреслення змісту, цілей та завдань, означення нормативно-правової та науково-методичної бази реалізації ІІІ (формувального) етапу Всеукраїнського експерименту «Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику». (червень 2019 р. – червень 2020 р.); залучення учасників заходу до вироблення рішень щодо упровадження медіаосвітніх технологій в навчально-виховний процес дошкільників та школярів, особливостей формування цифрової грамотності школярів на основі рамки цифрової компетентності DICCOMP 2.1.

Під час заходу його учасники мали змогу ознайомитися з досвідом впровадження ІКТ та медіаосвіти учасників освітнього процесу в роботу ДНЗ № 9 «Ромашка» Мирноградської міської ради та Миколаївського ЗЗСО І–ІІІ ст. № 3 Миколаївської міської ради Слов’янського району.

Наприкінці заходу організатори подякували всім учасникам і гостям за теплу атмосферу, що панувала під час практикуму.

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 161 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]