11:43
Обласний фестиваль Різдвяних традицій «Різдвяне диво»

Обласний фестиваль Різдвяних традицій «Різдвяне диво»

 

13 січня 2017 року  вперше в Донецькій області відбувся обласний фестиваль Різдвяних традицій «Різдвяне диво», організований департаментом освіти і науки облдержадміністрації. Ідея та реалізація свята належить департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Це відкритий проект, спрямований на популяризацію української культури.

У межах Фестивалю проводилися 3 конкурси: на кращу Різдвяну страву, на кращу вертепну драму, конкурс колядок та щедрівок.

У незабутньому святковому дійстві взяли участь представники навчальних закладів міста Слов′янська: ЗОШ № 1, 10, 15, 18.

 Судді фестивалю були вражені кількістю та різноманітністю десертів,  представлених учнями та батьками 3-А класу ЗОШ № 15. Гарячі вергуни, святкові пряники, глазуроване печиво, рум’яні кекси, коровай та прянична композиція «Народження Христа» не залишили байдужими жодного з присутніх на Святі страв. У результаті команда ЗОШ № 15 посіла І місце.

ЗОШ № 18  представляли вихованці національно-патріотичних гуртків «Берегиня» та «Сріблясті дзвіночки». Учасники колективу «Берегиня» представляли пісні різдвяні страви, якими традиційно вітали гостей українські родини в різдвяне Надвечір’я.

Знання українських традицій члени гуртка презентували стравами, які готували батьки, вихованці та небайдужі до збереження і розвитку різдвяних звичаїв та традицій нашого регіону та України: керівник гуртка «Берегиня» Глоба О.В., учитель музичного мистецтва Черкашина О.І., родина  Гейбо Аліни.

За підсумками фестивалю ЗОШ № 18 посіла два І місця в номінаціях «Різдвяна кутя» та «Вареники» і ІІ місце в номінації «Різдвяні напої».

Фольклорний колектив ЗОШ № 10 "Жайворонок" (керівники Данилова М.А. та Данилов С.Н.) взяли участь у конкурсі на кращу вертепну драму. 
Діти створили на сцені дух Різдва, перевтілившись у героїв вертепу, подарували справжнє диво, відчувши події та емоційно передавши їх усім учасникам та глядачам. Результатом стало ІІ місце.

 ЗОШ № 1 на фестивалі представляла команда «Чарівне люстерко» під керівництвом учителів української мови та літератури Огійчук Т.В.,  Власенко І.Ю.  Ними було підготовлено  вертепну драму, яка посіла в конкурсній програмі ІІІ місце.

Почесні грамоти за призові місця хлопці та дівчата отримали від директора департаменту освіти та науки Донецької ОДА Оксенчук Надії Володимирівни.

 

Вітаємо переможців, бажаємо творчого натхнення і подальших успіхів!

 

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 346 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]