20:32
ОБЛАСНИЙ ЕТАП КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ» В НОМІНАЦІЇ «БІОЛОГІЯ»
16, 17 та 18 січня 2012 року відбувся відбірковий етап ІІ туру XVII Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінації «Біологія».
В конкурсі приймали участь 38 учителів біології загальноосвітніх навчальних закладів Донецької області. Наше місто представляла
Крамаренко Лариса Миколаївна, учитель біології Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10.

Фахове журі конкурсу  щиро привітали учасників змагань, побажали творчої наснаги, підтримки Фортуни та Перемоги на всіх етапах. Було також підкреслено, що учасники мають дотримуватись олімпійських принципів чесної боротьби, взаємоповаги та доброзичливості.


По закінченні урочистої частини  вчителі виконали письмову контрольну роботу для визначення свого рівня фахової, методичної підготовки та загальної ерудиції.

17 січня 2012 року в рамках відбіркового етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» учителі біології змагалися у майстерності викладання та обізнаності зі свого фаху. Тематика учительських презентацій була різноманітною: формування в учнів компетентностей  на уроках біології, самоосвітньої діяльності, використання методу проектів, тьюторської підтримки учнів тощо.

Відповідно до жеребкування Лариса Миколаївна в першій групі учителів презентувала свою педагогічну майстерність.

Майстер-клас «Я це роблю так» продемонстрував вміння учителя впроваджувати технології інтерактивного навчання, використовувати інформаційно-комп’ютерні технології на уроках біології, мав свою оригінальність та неповторність.

Учасники конкурсу виступали також і  у ролі своїх вихованців, намагалися копіювати самих розумних своїх учнів. Але ж втомилися за 17 «уроків» біології і дуже доречною стала фізкультпауза на уроці Лариси Миколаївни, що викликала задоволення не тільки в «учнів» але і в членів журі.

Крамаренко Л.М.  показала високий рівень власної педагогічної майстерності, підтвердила відданість учительській справі, подивилась на досвід своїх колег і отримала величезний позитивний заряд на подальшу участь у конкурсі.

«Творю учнів - не копію свою, а творця, який може побачити більше, ніж бачу  я, які зрозуміють глибше чим, розумію я,    які підуть далі, ніж піду  я»

Це – педагогічне кредо Лариси Миколаївни.

Хай мрії стануть реальністю! Щасти Вам, Ларисо Миколаївно!
Переглядів: 807 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]