15:01
Обласна педагогічна майстерня з теми «Інтеграція цінностей та принципів сталого розвитку в практику сучасного закладу дошкільної освіти»

28 лютого 2018 року відбулась педагогічна майстерня з теми «Інтеграція цінностей та принципів сталого розвитку в практику сучасного закладу дошкільної освіти».

Захід організовано й проведено на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 3 «Ромашка»» Слов'янської міської ради з метою поширення інноваційного досвіду впровадження принципів сталого розвитку в освітній процес закладів дошкільної освіти.

У роботі заходу взяли участь освітяни Авдіївки, Краматорська, Дружківки, Бахмута, Слов’янська, Костянтинівки, Торецька, Добропілля, Миколаївки, Лимана, Новогродівки, а також Покровського, Костянтинівського, Добропільського, Олександрівського, Нікольського, Бахмутського районів.

Роботу педагогічної майстерні з визначення актуальності проблеми та постановки завдань розпочала Нікітюк К.В., старший викладач кафедри психології та розвитку особистості Донецького облІППО.

Безсонова О.К., завідувач комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 67 «Сонячний» загального типу Краматорської міської ради, провела тренінг «Свобода самовизначення як умова формування успішної особистості на етапі дошкільного дитинства». Під час тренінгу учасники замислилися над значеннями понять «свобода», «самостійність», узагальнили уявлення про основні поняття та функції самостійної діяльності, познайомились із новими формами конструктивної взаємодії дорослих і дітей, оволоділи методами організації життєдіяльності дітей, орієнтованими на особистісний та інтелектуальний розвиток.

Макаренко С.І., проректор з науково-педагогічної роботи Донецького облІППО, кандидат педагогічних наук, запросила учасників до дискусії. Предметом обговорення були актуальні питання дошкільної освіти: організація сучасного освітнього процесу, зменшення кількості загальногрупових занять на користь збільшення малих, мобільних форм організації навчально-розвивальної роботи, блочно-тематична організація освітнього процесу на засадах інтеграції. Підсумком дискусії став вислів: «Дошкільна зрілість – це результат якісної освіти».

Хочеться вірити, що порушені під час роботи питання та висвітлена практика їх розв’язання стануть у добрій нагоді освітянам.

Організатори й учасники педагогічної майстерні щиро вдячні Ракитянській О.Л.,методисту з дошкільної освіти навчально-методичного центру відділу освіти Слов'янської міської ради, та Золотарьовій Г.Я., завідувачу комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 3 «Ромашка» за сприяння проведенню заходу, теплий прийом та гостинність.

20180228 124842 2

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 355 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]