14:59
Наукова конференція Малої академії наук України

18 грудня 2015 року у Словянському педагогічному ліцеї відбулася ХVІІІ наукова конференція Малої академії наук України

 

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів

є одним із провідних заходів МАН.

Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та ек спериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

У 2015-2016 навчальному році 32 обдаровані дітини педагогічного ліцею, Слов’янських ЗОШ № 1, 5, 11 та 16 брали участь у відбірному І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів у відділеннях: української філософії, мовознавста, історії, філософії та суспільствознавства, технічних наук, фізики та астрономії, комп’ютерних наук, математики та економіки, хімії, біології та екології. За результатами проведення І етапу у січні–лютому буде проведено  ІІ (регіональний) етап.

Слід відзначити високий рівень професійної компетенції членів журі, більшість із яких має багаторічний досвід роботи з учнівськими науково-дослідницькими роботами і в предметних комісіях конкурсу-захисту. 

Категорія: Представницькі заходи, конкурси та свята | Переглядів: 432 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]