21:14
НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ МАЛЮНКІВ «МОЯ МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ»

З 15 лютого по 01 квітня 2013 року в Слов’янську проводився конкурс малюнків «Моя майбутня професія» серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Конкурс проводився Донецьким обласним центром зайнятості спільно з департаментом освіти і науки облдержадміністрації на підставі розпорядження голови Донецької обласної адміністрації від 08.06.2012 № 358 «Про заходи з професійної орієнтації населення Донецької області на 2012-2015 роки» з метою підвищення мотивації до вибору майбутньої професії, пропагування робітничих професій серед молодих осіб, які вчаться.

У відбірковому турі, що проходив в Слов’янському міському центрі зайнятості, прийняли участь 21 учень із навчальних закладів відділу освіти Слов’янської міської ради. З робіт, представлених на конкурс, у міському центрі зайнятості сформовано виставку.

Роботи восьми переможців відбіркового туру були направлені на розгляд конкурсної комісії обласного центру зайнятості. Фінальний тур конкурсу проводився з 1 по 12 квітня 2013 року в Донецькому обласному центрі зайнятості. Віртуальна експозиція робіт, представлених на фінальний етап конкурсу, розміщена на сайті Донецького обласного центру зайнятості.

За результатами відбіркового та фінального турів конкурсу 23 квітня 2013 року у приміщенні Слов’янського міського центру зайнятості відбулася церемонія нагородження учасників дипломами та подяками. Разом з дипломами кожен учасник конкурсу отримав і подарунки.

Після церемонії нагородження головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Діброва Ю.М. змістовно розповіла про напрямки діяльності центру зайнятості та відповіла на запитання учнів.


Методист навчально-методичного центру Горєлікова Т.В.
Категорія: Природничо-математичний цикл | Переглядів: 511 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]