01:43
Мобільне навчання

На виконання наказу управління освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації від 04.09.2012р. № 496 та наказу відділу освіти Слов’янської міської ради №462 від 19.10.2012р. проведено міський конкурс «Мобільне навчання у відкритому інформаційному просторі» (номінація – вебінар). Провідною метою конкурсу є виявлення і поширення перспективного педагогічного досвіду, щодо впровадження дистанційних технологій в навчально-виховний процес. У конкурсі взяли участь загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів №1,4,5,16,17,18. На конкурс подано 13 заявок, а саме:

- вчителі початкових класів – 6;

- природничо-математичного циклу – 2;

- суспільно-гуманітарного циклу – 5.

Журі конкурсу відзначило широкий спектр тематики, глибокий зміст матеріалу, творчий підхід до використання дистанційної освіти та професійну компетентність педагогів.

Всі учасники конкурсу отримали дипломи за участь у вебінарах.

Переможець конкурсу – вчитель початкових класів ЗОШ№16 Анциферов Вадим Геннадійович (технічне забезпечення - вчитель інформатики Уваров Сергій Олександрович) прийняв участь в обласному конкурсі вебінарів на тему «Складання казкових текстів за методикою ТРВЗ, як засіб розвитку творчої уяви та зв’язного мовлення учнів початкових класів».

Його тема та стиль проведення вебінару зацікавив обласне журі та отримав високу оцінку.
Категорія: Інформатика | Переглядів: 343 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]