10:07
МО вчителів інформатики

18.10.2016 на базі Слов’янської педагогічного ліцею відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів інформатики з теми: «Інтерактивні засоби навчання. Розв’язування олімпіадних задач». Присутніх привітали методист НМЦ м. Слов’янськ Рижкова Галина Олександрівна та керівник міського методичного об’єднання вчителів інформатики Іваненко Юрій Іванович. Ознайомили з планом роботи.

На захід була запрошена завідуюча відділом інформаційних технологій ІППО Донецької області Пилипчук Олена Анатоліївна, яка розповіла про нормативні документи до сучасних програм з предмету «Інформатика», продемонструвала лінії вивчення тем у 5, 6, 7 класів для учнів, які вивчали предмет у 2 – 4 класах; з власного досвіду навела приклади впровадження та використання інтерактивного підручника для 5 класу під редакцією Завадського І.О. Ознайомила вчителів з сайтом ІТ-книга. На завершення свого виступу Олена Анатоліївна побажала всім гарного настрою та плідної праці.

Керівник методичного об’єднання Іваненко Юрій Іванович зупинився на питаннях ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та інформаційних технологій. Розв’язав кілька задач з інформатики міського туру олімпіади. Ще раз звернув увагу вчителів на загальні та поширені помилки у розв'язуванні задач. Дав рекомендації з проведення та підбору завданнь для шкільного етапу олімпіад. Побажав успіхів як вчителям так і їх учням.

Вчитель інформатики Слов’янської ЗОШ №16 Щенсневич Ю.Ю.  розповів про власний досвід використання при навчанні учнів ресурсів програми «Office 365». Познайомив слухачів з перевагами та недоліками ресурсу.

Засідання об’єднання завершила методист Рижкова Г.О., відповідаючи на запитання вчителів.

     

Категорія: Інформатика | Переглядів: 285 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]