14:49
Методична вітальня "Патріотичне виховання дітей у єдності з родиною"

27 березня в КЗ ДНЗ №70 «Сонечко» відбулася методична вітальня для завідувачів, методистів, музичних керівників та вихователів Слов’янська з питання «Патріотичне виховання дітей у єдності з родиною».

Патріотизм на даний час є нагальною потребою держави, якій необхідно, щоб усі діти стали національно свідомими громадянами-патріотами, здатними в недалекому майбутньому забезпечити країні гідне місце в цивілізованому світі.

Почуття любові до Батьківщини, поваги до свого народу, його історії, усвідомлення себе часткою великої і давньої нації мають формуватися з самого раннього дитинства.З родини починається життя людини, тут відбувається формування її, як громадянина. Тому важлива роль у формуванні патріотизму належить сім’ї. Родина –це і є Батьківщина.

У форматі телестудії «Оберіг» пройшла музична розвага за участю педагогів,школярів ЗОШ №19, вихователів дітей старшої групи «Розумники» та їх батьків «Цінності родини – оберіг дитини». Методист КЗ ДНЗ №70 Т.Б. Кожелупенко представила гостям проект «До народних джерел», презентувала досвід роботи закладу з патріотичного виховання та інтерактивні дидактичні посібники – лепбуки та лепбокс.

  ФОТО>

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 381 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]