14:25
«Математична освіта НУШ: навчання орієнтоване на досягнення успіху (у рамках Року математики)»

Рідне місто мовою математики
Важливою державною справою у сучасних умовах розбудови української держави є краєзнавство; йому належать відповідальні функції з відродження духовності, формування національної самосвідомості нашого народу.

Знання людиною свого родоводу, історії, свого народу - це такий компонент цивілізації, який і робить людину власне людиною, тому саме краєзнавству в наш час належить важлива роль у вихованні учнів.

Активна робота школярів у краєзнавчій роботі сприяє і духовному розвитку, формуванню інтелектуального потенціалу України, є вихідною умовою, що забезпечує ефективне використання
краєзнавчого матеріалу на уроках.

28 серпня в рамках VI конгресу відбувся вебінар для вчителів математики «Математична освіта НУШ: навчання орієнтоване на досягнення успіху (у рамках Року математики)».

У заході взяла участь вчитель математики Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Слов'янської міської ради Пилипенко Вікторія Юріївна, яка презентувала свій досвід роботи з використання місцевого матеріалу у викладанні математики (у разі складанні задач). Досвід зацікавив слухачів.

Запрошуємо передивитись матеріали доповіді за посиланням.

Міський методичний кабінет висловлює подяку Пилипенко Вікторії Юріївні за цікавий матеріал та творчий підхід до викладання математики.

Категорія: Математика | Переглядів: 158 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]