18:25
Майстер-клас для вчителів початкових класів міста
26 квітня 2012 року на базі Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 відбулося заключне заняття майстер-класу для вчителів початкових класів міста з теми «Формування мовленнєвих компетентностей учнів», який протягом 2009 -2012 років проводила вчитель-методист вищої категорії Гамаюн Світлана Анатоліївна.Як зазначила методист НМЦ Ставіна Л.М., розвиток мовленнєвої компетентності учня ─ провідний принцип навчання рідної мови в початкових класах.
Дуже важливо, щоб наймолодші школярі пізнавали світ у всій його багатогранності, відчували і розуміли пряме і переносне значення слів, їх найтонші відтінки. Моделюванню мовленнєвого розвивального середовища сприяли емоційна насиченість змісту уроків та народознавчий матеріал. Застосування інтерактивних форм і методів навчання формувало пізнавальну активність дітей. Результативність досвіду вчителя визначається позитивними змінами, які простежуються в зростанні сформованості мовленнєвої компетентності, а саме: у цілісності знань учнів, умінні застосовувати знання на практиці, у досвіді емоційно-ціннісного ставлення до набутих знань.
Відвідуючи уроки Гамаюн С.А., ми стали свідками того, як учитель вчив дітей розуміти, відчувати і любити рідну мову. До цього здатні всі діти. Тому своє завдання кожний учитель повинен бачити в тому, щоб розвинути мову учнів, збагатити її, навчити любити і пишатися нею. Високу оцінку своєї роботи і подяку отримала Світлана Анатоліївна від своїх колег.
Фоторепортаж, який представлений тут, звичайно ж не відображує всієї атмосфери, що панувала на уроці-подорожі до Країни Казок, педагогічної майстерності вчителя, бажання дітей вчитися. Хочеться вірити, що такі уроки залишаться в пам’яті дітей і присутніх дорослих надовго.

Категорія: Початкова освіта | Переглядів: 2143 | Додав: teacher | Теги: Майстер-клас, Л.М.Ставіна, вчитель, С.А.Гамаюн, початкова освіта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Таня Мокрая  
Конечно, в памяти детей такие уроки останутся надолго. Светлана Анатольевна - мой первый учитель, и я очень благодарна ей за знания и умения, которыми овладела благодаря её мастерству, трудоспособности и любви к детям!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]