20:36
Майстер-клас для вчителів-логопедів, вчителів-дефектологів міста

27.02.2019 на базі КЗ ДНЗ №16 «Рушничок» відбувся майстер-клас для вчителів-логопедів, вчителів-дефектологів міста з теми: «Сучасні підходи до організації корекційної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами».

Якість освітнього процесу значною мірою визначається тим, наскільки враховуються і реалізуються потенційні можливості навчання та розвитку кожної дитини, її індивідуальні особливості. В основу новітніх освітніх технологій покладено принцип урахування інтересів таких дітей. Якими б не були фізичні чи психічні обмеження, поряд з ними у дитини завжди є резерви розвитку, використання яких може суттєво поліпшити якість її життя.

Пріоритетними напрямами корекційної роботи є сприяння соціальному, емоційному та когнітивному розвитку кожної дитини, щоб вона відчувала себе неповторним, повноцінним учасником суспільного життя.

Перед початком роботи заходу з вітальним словом до учасників звернувся завідувач закладу дошкільної освіти Свідлова Тетяна Євгенівна. Мета заходу – познайомити педагогів з новими технологіями в системі корекційної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Свій досвід роботи презентували вчителі-дефектологи вищої кваліфікаційної категорії: Фарзалієва Ольга Миколаївна, Синельник Людмила Володимирівна.

Під час заняття у різновіковій групі для дітей з порушеннями зору Фарзалієва О.М. ознайомила педагогів з системою вправ щодо корекції та профілактики зору у дітей дошкільного віку. До уваги були представлені сучасні умови розвитку та спілкування дітей, багатофункціональне середовище. Діти показали високий рівень знань, умінь та навичок, що в подальшому сприятиме легкому переходу дітей з дошкільного дитинства до нової української школи.

Майстер-клас Синельник Л.В. відзначився високою інтенсивністю групової взаємодії, динамічністю. Було презентовано досвід роботи з розвитку пам’яті, мислення, уваги у дошкільнят. Педагоги мали можливість практично оволодіти прийомами роботи з особливою дитиною.

Учасники майстер-класу відзначили практичну значущість заходу, отримали не тільки нові знання, практичні навички, а й позитивний настрій і бажання працювати з новими силами.

Фото з заходу можна переглянути за посиланням

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 398 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]