20:49
Круглий стіл «Наступність та перспективність між дошкільною та початковою ланками освіти».

    Реформування системи загальної середньої освіти, визнання обов’язковості дошкільної освіти для дітей старшого дошкільного віку вимагають трансформації старих та пошуку нових підходів до розв’язання комплексних завдань, одним з яких є забезпечення наступності та перспективності між дошкільною та початковою ланками освіти.     

    Забезпечити наступність і перспективність допоможе єдність, взаємозв’язок у роботі педагогічних колективів навчальних закладів та узгодженість мети, змісту, методів у роботі з дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку з урахуванням їхніх вікових особливостей.

      Для того щоб забезпечити безперервність освітнього процесу, досягти високої якості освіти, важливо створити сприятливі умови для переходу дітей від однієї освітньої ланки до іншої. З цією метою, 10 жовтня 2012 року на базі НМЦ, було проведено засідання «Круглого столу» з проблеми:  «Наступність та перспективність між дошкільною та початковою ланками освіти».

    Педагогів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів було  ознайомлено з:

• законодавчими та нормативними документами, що регламентують юридичні, соціальні та психолого-педагогічні аспекти розвитку, виховання та навчання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку;

• зі змістом, сучасними формами освітньої роботи у дошкільних навчальних закладах та початковій школі;

• різними нюансами організації та проведення різних форм роботи з дітьми, батьками тощо.

   Угода про співпрацю навчальних закладів стане запорукою налагодження тісних взаємовідносин між колективами та орієнтиром для подальшого складання плану спільних заходів.


                             
Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 907 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]