02:03
Красномовна Донеччина

     Перше місце посіла учениця 10 класу  ЗОШ №1 Шевелєва Марія за вірш О.Моринич «Прометей», друге місце поділили між собою  Файзулін Віталій, учень 11 класу школи-інтернату №1 за триптих Т.Шевченка «Доля. Муза.  Слава» та учень педагогічного ліцею 10 класу  Філаткін Данило за вірш «Душа поета» невідомого автора. Третє місце дісталося учениці 7 класу  ЗОШ №11 за вірш В.Щербатюка «Тарасові». Її майстерне декламування супроводжувалося оригінальним  танком-пантомією та мультимедійним  фоном.

     Поздоровляємо переможців міського етапу Конкурсу  і їх учителів, що підготували  прекрасні виступи.

 

Конкурс юних риторів

     За сприянням  відділу освіти Слов’янської  міської ради 23 січня 2014 року в школі-інтернаті  №1 пройшов П етап обласного конкурсу юних риторів «Красномовна Донеччина». Цього свята всі учасники чекали з нетерпінням , бо у школах конкурс проходив  протягом листопада-грудня,  і  переможці  1 етапу  хотіли , щоб їх виступ  оцінило більш високе журі,  а потім  виступити  в Донецьку на заключному етапі.

     Програма кожного учасника була неповторною,  діти  обрали для виступу  вірші не тільки  поетів рідного краю, а й твори  Т.Г. Шевченка,  бо  конкурс присвячений 200-річчю з дня народження великого Кобзаря. 

Учні настільки емоційно,  виразно, майстерно  читали вірші, що журі  важко було  визначатися в оцінюванні конкурсантів,  адже у кожного  виступаючого була група  підтримки, яка і танцювала, і  співала, і створювала мистецько-музичну композицію, і  декорацію. 

Категорія: Олімпіади, конкурси, турніри | Переглядів: 580 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]