00:34
Красномовна Донеччина
15 грудня 2011 року в школі – інтернаті № 1 відбувся міський конкурс юних риторів  «Красномовна Донеччина». У конкурсі взяли участь 19 шкіл . Не взяли участь школи № № 7, 10, 11,  12,  21 та Миколаївська ЗОШ № 1. За умовами конкурсу виконавці повинні були дібрати для виступу твори української літератури рідного краю, підготувати обрамлення до художнього тексту, а також обов’язковий  музично-художній супровід  юного ритора відповідно до теми виступу.

   Найчастіше зі сцени лунали твори Т. Чалої, О. Дудки, С. Жуковського,

В. Силіної. Компетентне журі оцінювало виступ кожного учасника за такими критеріями: аргументація виступу,  композиція та структура виступу, граматична та фонетична правильність мови, стиль виступу, елементи авторської майстерності.

    За результатами конкурсу І місце поділили між собою учениці ЗОШ № 4 Радченко Лілія та Муштак Катерина (ЗОШ № 5).

ІІ місце посіли Дубовик Ганна (ЗОШ № 1) та Петрушова Анастасія (ЗОШ

№ 18). ІІІ місце поділили між собою Руденко Анастасія (ЗОШ № 13), Нуга Владислава (Святогірська ЗОШ) та Дунаєв Ілля (педагогічний ліцей) .

    Хочеться подякувати учителям – організаторам шкільних конкурсів - та учням, які творчо підійшли до вибору творів та музичного оформлення своїх виступів. Надалі такі конкурси будуть проводитися не тільки серед учнів старших класів, але, сподіваємося, і серед учнів 5-7 класів.

    Особлива подяка адміністрації школи-інтернату № 1 директору Якименку Миколі Івановичу та  заступнику директора з навчально-виховної роботи Борисенко Олені Василівні за допомогу в організації та проведенні конкурсу.

     
Категорія: Олімпіади, конкурси, турніри | Переглядів: 605 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]