14:08
Конкурс " Вчитель року 2017-2018 "(номінація фізика) у Святогірській ЗОШ

22 листопада у рамках всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» в номінації «Фізика» вчитель фізики ІІ категорії Святогірської ЗОШ І-ІІІ ст. Костенко Сергій Олексійович презентував відкритий урок в 11 класі з теми: "Трансформатор. Виробництво, передача та використання енергії електричного струму".

У ході вивчення даної теми учні мали змогу дізнатися про будову, принцип дії та призначення трансформатора, розглянули способи передачі енергії на великі відстані з мінімальними втратами, познайомилися з різними видами електростанцій. На уроці були використані різні форми роботи: бесіда, інструктаж, робота в групах, метод проектів, проблемна ситуація. Актуалізація опорних знань та умінь учнів проводилась у формі розгадування кросворду; підвищення мотивації було досягнуто за допомогою проблемної ситуації, закріплення нових знань та умінь проводилось у формі розв’язання практичної задачі в групах. Учні підготували до уроку свої навчальні проекти на тему «Види електростанції, їх переваги та недоліки». У ході уроку використовувались як ІКТ, так і лабораторне устаткування для проведення практичної роботи.

На уроці були присутні гості: директор Святогірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Валюх О.Б., заступники директора Резнік Л.М. та Леонтьєва Г.С., журі конкурсу:

  1. Костенко Т.А. – керівник міського методичного об’єднання вчителів фізики,
  2. Медяник Н.В. – заступник директора навчально-виховного закладу ЗОШ№17
  3. Самохвалова Л.В. – заступник директора педагогічного ліцею.

Присутні відмітили, що урок був цікавим, пізнавальним та побажали творчих успіхів.

 

Фоторепортаж   тут>>

Категорія: Природничо-математичний цикл | Переглядів: 212 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]