08:55
Конференція педагогічних працівників Слов’янська

   

29 серпня 2017 року відбулася Конференція педагогічних працівників Слов’янська на базі Слов’янської загальноосвітньої школи № 12.

Перед початком конференції було проведено палітру педагогічних знахідок «Від педагогічних інновацій до освітніх горизонтів». Метою заходу було визначено: сприяти підвищенню рівня науково-методичного супроводу розвитку особистості в освітньому просторі шляхом забезпечення якості освіти та психологічної підтримки. Педагоги міста активно обмінювалися досвідом й інноваційними знахідками з метою впровадження їх у свою подальшу педагогічну та методичну діяльність.

Начальник відділу освіти Слов’янської міської ради Рубльовський І.М. підвів підсумки роботи педагогів за минулий навчальний рік та окреслив стратегічні напрямки розвитку освітньої галузі міста. Ігор Миколайович звернув увагу на необхідність підтримки учасників навчально-виховного процесу з метою підвищення їх стресової та життєвої стійкості в кризових ситуаціях. Розкрив системність та якість означеної роботи в місті протягом року через впровадження освітніх проектів: «Вчимося жити разом», «Садочок – простір, дружній до дитини», що запроваджені Міністерством освіти і науки України та реалізуються спільно з Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту», Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у межах ініціативи Європейського Союзу «Діти миру». Закінчуючи виступ Рубльовський І.М. висловив теплі слова подяки всім педагогам міста за активність, наполегливу працю, побажав натхнення та творчого злету в новому навчальному році.

Під час обговорення й визначення національних та європейських векторів оновлення системи дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в роботі секцій взяли участь керівники навчальних закладів, заступники директорів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, голови профспілок педагогічних колективів.

Овчинніков В.О.,завідувач навчально-методичного центру визначив завдання методичного супроводу особистісно-професійного розвитку педагога в умовах модернізації освіти, серед яких є такі: підтримка особистісного потенціалу, оновлення системи професійних цінностей, розвиток гнучкості та багатовимірності мислення, максимальне задоволення особистісних, професійних, соціальних запитів педагогів-практиків, визнання педагога суб’єктом освітнього процесу.

Якісну роботу конференції забезпечили працівники Слов’янської ЗОШ № 12 на чолі з директором Жидковою Л.В.

 

Категорія: Представницькі заходи, конкурси та свята | Переглядів: 265 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]