01:07
ХVІІІ науково-дослідницька конференція учнів-членів МАН

ХVІІІ науково-дослідницька конференція

учнів-членів МАН України

 

19 грудня на базі Слов’янського педагогічного ліцею відбулася ХVІІІ науково-дослідницька конференція учнів-членів територіального відділення Малої академії наук України. Цього року 26 ліцеїстів і два учні ЗОШ № 12  у ході захисту наукових проектів з історії, філології, психології, екології, фізики, інформатики, географії, економіки продемонстрували результати своїх перших наукових досліджень,  відчули дух здорового суперництва.

 

 

 

 

Словянський педагогічний ліцей

Кожна дитина – обдарована, вона є індивідуальність, що потребує особливого підходу. Саме тому основними завданнями роботи педагогів Слов’янського педагогічного ліцею є пошук, навчання, розвиток та виховання здібних та обдарованих дітей, надання їм можливості реалізувати власні здібності у сфері творчої, пошуково-дослідницької та наукової діяльності.    Журі І етапу конкурсу-захисту – кандидати наук ДДПУ, – відмітили зростання рівня 

МАН   України

 

представлених 

науково-дослідницьких робіт, що свідчить про глибокі теоретичні знання учнів, уміння аналізувати, робити висновки на підставі експериментальних досліджень, відстоювати свою точку зору. Тож сміло можна сказати, що наукові керівники наших юних дослідників – учителі педагогічного ліцею, шкіл міста та викладачі Слов’янського державного педагогічного університету плідно попрацювали у ході роботи із залучення учнів до системної науково-дослідної роботи.

 

Категорія: Обдаровані діти | Переглядів: 473 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]