14:14
ХVІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

17-19 травня 2019 року у м. Києві відбувся ХVІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах».

У фестивалі взяла участь делегація Святогірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Мета фестивалю - залучення дітей та молоді до соціальної активності в громадському, культурному, економічному житті міста, держави, світу; формування почуття гідності громадянина; виховання інтелектуально розвиненого й духовно багатого юного покоління – майбутнього нації, країни, світу.

Тема фестивалю-конкурсу: «Брендинг моєї країни, моєї родини». Сьогодні доволі часто ми чуємо, оперуємо, використовуємо під час спілкування, у дослідженнях поняття «бренд», «брендинг».

Національний брендинг – це комплекс заходів у сфері туризму, культури, довкілля, мистецтва, освітніх технологій та наукових досягнень спрямованих на покращення іміджу країни, що сприймається як місцевим населенням, так і іноземцями й активізується за допомогою різних засобів.

Переможцем у номінації «Літературний твір» став учень 11 класу Карпачов Ілля, (куратор директор Святогірської ЗОШ Валюх О.Б.).

Учень був нагороджений дипломом за зайняте ІІ місце, кубком з логотипом фестивалю та цінними подарунками, керівнику за участь – подяка.

Вітаємо переможця – Карпачова І. та його наставника Валюх О.Б.

Цей фестиваль-конкурс – чудова можливість реалізувати себе у творчості та у медійній сфері для юних початківців та професіоналів: фотографів, молодих «акул пера», поетів та письменників, юних тележурналістів, відеооператорів та ІТ-спеціалістів!

Протягом трьох фестивальних днів юні журналісти стали учасниками культурно-ділової програми, до якої долучали відомі журналісти, редактори провідних ЗМІ, режисери відомих телепрограм, громадські діячі.

Бажаємо творчих злетів!

Категорія: Олімпіади, конкурси, турніри | Переглядів: 167 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]