13:45
ХІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування» (м.Острог)

ХІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс

«Учитель року з предметів духовно-морального спрямування» (м.Острог)

 

30 — 31 березня 2017 року на базі науково-дослідницької лабораторії християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія» відбувся ХІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування», координатором якого був доктор педагогічних наук, професор Національного університету «Острозька академія» Василь Миколайович Жуковський.

Проведення фестивалю-конкурсу було об’єднано загальною темою: «БІБЛІЯ ПРО СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ І ВЗАЄМИНИ У СІМ’Ї» (до «Міжнародного дня захисту дітей» та «Всесвітнього дня батьків»).

Конкурсна програма фестивалю складалася з тесту на знання Святого Письма, презентації фрагменту уроку, демонстрації застосування власної творчості під час уроку або виховного заходу духовно-морального спрямування, а також із розв’язання актуальних життєвих ситуацій у світлі Біблії.

За результатами конкурсу згідно з рішенням журі Дипломом І ступеня нагороджена Пазушко Яна Миколаївна, учитель Миколаївської загальноосвітньої гімназії Слов’янської міської ради Донецької області.

Переможців фестивалю-конкурсу — 1, 2, 3 місця — нагородили поїздкою до християнського оздоровчого табору «Віфанія», що на Закарпатті. Про це повідомив Бондарчук Олександр Макарович, магістр богослов’я, керівник відділу освіти Міжнародної громадської організації «Надія людям», директор християнського оздоровчого табору «Віфанія».

Вітаємо Яну Миколаївну з перемогою в конкурсі й бажаємо подальших успіхів і натхнення!

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 425 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]