13:47
Інтегроване навчання: тематичний і діяльнісний підхід. Семінар-практикум.

27 листопада 2019 року на базі Слов’янської загальноосвітньої школи №6 відбувся семінар вчителів математики.

На захід були запрошені вчителі зі шкіл міста (ЗОШ № 4, 10, 7, 13, 17) та колеги ЗОШ №6.

Протягом семінару педагоги відвідали бінарний урок (українська мова та математика) з теми «Особливості будови приміщення в математиці» (Вчителі Добряк Н.К. та Духіна Н.С.); стали учасниками майстер- класу з теми «Побудова перерізів методом слідів» (Вчитель Добряк Н.К); відвідали шкільний музей (Вчителі Духіна Н.С. та Костюченко О.І.).

Метою уроку було застосування вмінь та навичок з теми «Дії зі звичайними дробами» на практиці, розвиток мовлення учнів. Застосовували групову та індивідуальну роботу учнів, гру «Хлопці чи дівчата», «Відкритий мікрофон».

Учні самостійно оцінювали себе.

Протягом майстер-класу були розв’язані задачі різного рівня: від розуміння побудови перерізів до олімпіадних задач.

Під час екскурсії до шкільного музею відвідувачі дізналися про історію Слов’янської загальноосвітньої школи №6, якій вже виповнилося 110 років, познайомилися з експонатами музею, послухали цікаву розповідь дітей-екскурсоводів.

Під час роботи семінару-практикуму педагоги отримали можливість ознайомитися з методикою проведення бінарного уроку та вдосконалити навики побудови перерізів, за що вдячні господарям.

Учасники заходу висловили подяку директору навчально-виховного закладу Дубровській Н.І., заступнику директора з навчально-виховної роботи Бобрик О.С., вчителям- Добряк Н.К., Духіній Н.С. за гостинність та змістовий семінар.

Категорія: Математика | Переглядів: 173 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]