13:11
Інструктивно-методична нарада вчителів-логопедів та дефектологів ЗДО

4 січня на базі Інклюзивно-ресурсного центру відбулася інструктивно-методична нарада вчителів -логопедів та дефектологів ЗДО.

Перед педагогами  з доповіддю на тему : «Взаємозвязок інклюзивно-ресурсного та навчально–методичного центрів»  виступила Сабардак О.В. - директор ІРЦ .

Педагогічний досвід презентувала Ткаченко Т.В. , вчитель- логопед  дошкільного навчального закладу комбінованого типу №2  «Альонушка» з  теми: «Соціальна адаптація та корекція мовних порушень у дітей з ДЦП засобами інноваційних технологій».

Вихователь-методист Горобець  І.В. та вчитель-дефектолог  Фарзалієва О.М. – фахівці дошкільного навчального закладу компенсуючого типу №16 «Рушничок»  - презентували досвід роботи з тем: «Розвиток комунікативних здібностей у дітей з РАС»,  «Система корекційно-виховної роботи в спеціалізованих групах для дітей з вадами зору».

На завершення інструктивно-методичної наради Ракитянською О.Л., методистом НМЦ, було підведено підсумки, відбулася педагогічна рефлексія та  обмін думками присутніх.

Фото за посиланням

Категорія: Спеціальна та інклюзивна освіта | Переглядів: 289 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]