10:50
Інструктивно-методична нарада щодо організаційного завершення атестаційного періоду 2019/2020 н.р.

Атестаційний період – це надзвичайно важливий етап діяльності закладу освіти. Атестація відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу. Під час атестації вивчаються професійні якості педагога, його сильні та слабкі сторони, рівень загальної культури, створюються оптимальні умови для вивчення і впровадження передового педагогічного досвіду кращих педагогів.

Питанням організованого завершення атестаційного періоду були присвячені інструктивно-методичні наради, які проходили на базі навчально-методичного центру відділу освіти Слов’янської міської ради 21 та 24 лютого 2020 року для заступників директорів з навчально-виховної роботи, вихователів–методистів закладів дошкільної освіти та методистів закладів позашкільної освіти.

Присутнім було запропоновано відеовиступ завідувача відділу атестації Донецького ОБЛІППО Коваленка О.В. щодо особливостей атестації педагогічних працівників у 2019-2020 навчальному році, проходження підвищення кваліфікації та сертифікації.

Методист НМЦ Чернікова І.В. закцентувала увагу на нормативно-правовому забезпеченні проведення атестації педагогічних працівників. Було окреслено основний алгоритм завершального періоду атестаційного процесу та особливості оформлення документів, які надаються до атестаційних комісій І та ІІ рівнів.

Директор НМЦ Горєлікова Т.В. звернула особливу увагу на необхідність активного впровадження передового педагогічного досвіду, його пропагування як на міському рівні, так і на обласному й республіканському. Для цього необхідно активно використовувати професійні методичні видання, інтернет-ресурси та інше.

Попереду ще багато роботи по завершенню атестації 2019-2020 н.р.

Ми всі чекаємо на зміни до Типового положення про атестацію педагогічних працівників або нове Положення.

Категорія: Загальні матеріали | Переглядів: 49 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]