21:31
Інформація

        Нещодавно в ЗМІ з’явилася інформація про розповсюдження у торговельних мережах міста Донецька підручників з сексуального виховання школярів видавництва «Майстер-клас» (м. Харків). Журналісти повідомили, що книжку видано накладом 3000 екземплярів у 2011 році, про що свідчать вихідні дані на обкладинці. 
           Вивчивши ситуацію, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту повідомляє, що зазначена книга не є підручником для загальноосвітніх навчальних закладів України. Видання не надавалося на науково-методичну експертизу, яка є обов’язковою для всіх підручників і навчальних посібників для ЗНЗ, та не отримувало відповідний гриф МОНмолодьспорту.
        Також повідомляємо, що, починаючи з вересня поточного року, спільно з Державною інспекцією навчальних закладів України проводяться перевірки щодо використання у ЗНЗ навчальної літератури, яка має гриф МОНмолодьспорту або відповідне схвалення на її використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

         Міносвіти продовжує перевіряти книжки, котрі школярі використовують в навчанні. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти.
         В результаті, знайшли 9 підручників, котрі використовувались, не маючи ні грифу Міністерства, ні схвалення від нього. Це:
- «Практичні та лабораторні роботи з хімії для 11 класу», видавництво «Українська книжкова мережа»;
- «Збірник завдань з хімії для підготовки до ЗНО», видавництво «Підручники та посібники»;
- «Прописи з калькою», Цепова І.В., видавництво «Ранок»; ;
- «Математика. Робочий зошит», авт. Назаренко А.А., Ольховська З.М., видавництво «Ранок»;;
- «Зошит з читання», авт. Цепова І.В., видавництво «Ранок»;;
- «Соловушка. Тетрадь по русскому языку», авт. Тимченко Л.І., Голосна С.В., видавництво «Ранок»;
- «Природознавство. Робочий зошит», авт. Диптан Н.В., Назаренко А.А., видавництво «Ранок»;
- «Основи здоров'я. Робочий зошит», авт. Диптан Н.В. Чекіна О.Ю., видавництво «Ранок»;
- «Буду мову я вивчати. Зошит з української мови для шкіл з російською мовою навчання», авт. Кобзар О.Г., видавництво «Ранок»;

      У жовтні Міносвіти заборонило підручник "Математика.Експрес-контроль 1-4 класи" видавництва "Ранок". У вересні також заборонили використання в школах книжки цього ж видавництва - "Буквар" - "Мій перший зошит: Прописи з калькою для лівшів, 1 клас".

      Застерігаємо батьків та вчителів: уважно та ретельно слідкуйте за тим, що читають діти!
Категорія: Інформаційно-бібліотечний фонд | Переглядів: 504 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]