12:29
ГОНЧАРОВ ОЛЕГ

Нещодавно в Києві відбувся всеукраїнський етап конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів Малої академії наук України відділень економіки, математики, фізики та астрономії, де секцію експериментальної фізики представляв учень Словянського педагогічного ліцею ГОНЧАРОВ ОЛЕГ, який посів третє місце цього престижного конкурсу.

Безумовно, перемога ліцеїста стала результатом довгої й копіткої підготовки під керівництвом талановитого педагога – Самохвалової Людмили Віталіївни, – з якою учнем було проведено експериментальне дослідження кутової швидкості обертання рідини під час кипіння. Крім того, упродовж серпня – березня учитель з учнем готувалися й до написання контрольної роботи з фізики, що дозволило Олегу посісти одне з перших місць у рейтингу з фізики і стати бронзовим призером конкурсу.

Нагородження переможців конкурсу відділень фізики й математики проводив Герой України, перший космонавт незалежної України, генерал-майор, кандидат технічних наук Леонід КАДЕНЮК, який звернувся до молоді з такими словами: «Фізика, математика, астрономія для мене як для космонавта є одними з основних наук. Я завжди наголошую на тому, що кожному потрібно знати якомога більше, не обмежуватися знаннями лише в одній якійсь галузі. Чим більше людина знає, тим вищим є її авторитет у суспільстві. Друзі, мені надзвичайно приємно спілкуватися з вами. Я хочу привітати вас із перемогою і сказати, що це – тільки початок. Ви є надією для української науки, тому успіхів вам, усього найкращого!».

Ми пишаємося першою всеукраїнською перемогою ліцею в конкурсі-захисті МАН цього року і бажаємо учням ліцею наступних перемог: адже за кілька днів захищати область у Київ в інших відділеннях МАН їдуть ще троє ліцеїстів.


Категорія: Обдаровані діти | Переглядів: 658 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]