07:36
Фестиваль мистецької творчості «Європа з нами, ми з Європою»

31 травня 2018 року двері Центру позашкільної роботи м. Краматорська відчинилися для учасників обласного фестивалю мистецької творчості «Європа з нами, ми з Європою», присвяченого Дню Європи в Україні.

Із вітальним словом до творчої учнівської та педагогічної спільнот області звернулися начальник відділу національного виховання та європейської інтеграції департаменту освіти і науки Донецької ОДА Василенко О.А., в. о. ректора Донецького облІППО Бодик О.П. та в. о. директора Центру позашкільної роботи м. Краматорська Коротка С.С.

Обласний фестиваль мистецької творчості «Європа з нами, ми з Європою» об’єднав учителів, бібліотекарів і дітей з активною життєвою позицією, які поважають європейські цінності і традиції, готові брати участь у культурному та міжнародному відродженні України.

Позитивна думка щодо євроінтеграційного курсу України розкрита у творчих роботах учасників за такими номінаціями:

  • виставка художньої творчості «Європейська культура – пошук спільного»;
  • інтерактивний плакат «Віртуальна подорож країнами Європи»;
  • мистецтво «Мистецькі барви Європи»;
  • виставковий ярмарок «Країна натхнення».

Віртуально з усіма творчими доробками можна буде ознайомитися за посиланням: https://vkeippodnua.wixsite.com/mysitehttp://bibliotekaippo7.wixsite.com/libra/interaktivnij-plakat-2018. Ознайомившись із ними, ви побачите Європу такою, якою її уявляють талановиті учні, бібліотекарі та вчителі Донеччини.

Отже, фестиваль показав, що популяризація європейського культурного надбання серед громадськості – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Навчально-методичний центр висловлює щиру подяку за участь у фестивалі мистецької творчості «Європа з нами, ми з Європою» закладам загальної середньої освіти №№ 12, 15, 19, 20, Педагогічному ліцею, Святогірській школі.

Категорія: Олімпіади, конкурси, турніри | Переглядів: 88 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]