01:41
Донбаська державна машинобудівна академія запрошує до співпраці


З метою вдосконалення системи пошуку та роботи з обдарованими учнями, у підвищенні  їх інтересу до поглибленого вивчення предметів природничо-математичного напряму, 22 листопада 2011 року у Слов’янській ЗОШ № 1 відбулася зустріч учителів фізики загальноосвітніх навчальних закладів Слов’янська та Миколаївки з науковцями Донбаської державної машинобудівної академії.

Ковалевська Олена Сергіївна – відповідальний секретар Краматорського науково-дослідницького центру учнівської молоді  Малої академії наук України, кандидат технічних наук, доцент кафедри «Технологія і управління виробництвом» познайомила присутніх із структурою регіонального відділення МАН, запросила учителів до співпраці у галузі залучення учнів до дослідницької роботи.

              На розвиток природних обдарувань дітей і на зростання  їх інтересу до вивчення природничо-математичних предметів позитивно впливає участь у шкільних та позашкільних наукових товариствах, територіальних відділеннях МАН, турнірах, різноманітних конкурсах, олімпіадах. Тому запрошуємо учителів природничо-математичних дисциплін ознайомитися з відеоматеріалами, запропонованими ДДМА.

Переглядів: 624 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]