17:07
Документальний фільм «Школа № 3» про учнів ЗОШ № 3 м. Миколаївка здобув Гран-прі 67-го Берлінського міжнародного кінофестивалю

Документальний фільм «Школа № 3» про учнів ЗОШ № 3

м. Миколаївка здобув Гран-прі 67-го Берлінського міжнародного кінофестивалю

Українсько-німецький документальний фільм «Школа № 3», героями якого стали підлітки загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 м. Миколаївка, здобув Гран-прі 67-го Берлінського міжнародного кінофестивалю в номінації Generation 14 plus. Це перша перемога України на одному з найпрестижніших світових кінофестивалів. В офіційному релізі фільму сказано: «Період, який відображено у фільмі, - це межа між війною й миром, дитинством і дорослим життям. Ці діти хочуть бути почутими, і їм є що сказати. Це фільм про дружбу, перше кохання, плани про майбутнє».

Режисери Ліза Сміт (Україна) та Георг Жено (Німеччина) створили фільм за мотивами документальної вистави «Моя Миколаївка» драматурга Наталії Ворожбит. У її основі – 13 особистих історій учнів ЗОШ № 3: Данила Притули, Лесі Федіної, Катерини Зав'ялової, Влада Шокуна, Аліни Коберник, Івана Шила, Влада Чумака, Катерини Сергеєвої, Олександра Бабакова, Вікторії Бирки, Руслана Іванова, Анатолія Скатькова, Вікторії Городинської.

Георг Жено створив «Театр Переселенця» в Києві, а учні, що вже закінчили школу й навчаються у вузах Києва, продовжують брати участь у нових виставах драматурга.

Вітаємо наших земляків-переможців фестивалю й бажаємо їм натхнення та успіхів у творчості!

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 642 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]