14:10
День здоров’я в Миколаївській загальноосвітній гімназії

         08 квітня 2016 року в Миколаївській загальноосвітній гімназії відбувся День здоров’я, присвячений Всесвітньому Дню спорту. День здоров’я було організовано у формі квесту, під час якого гімназисти, об’єднуючись у команди, виконували завдання на спортивних станціях у межах спортивного майданчика гімназії. Станції представляли різні спортивні галузі: футбол, дартс, стрибки зі скакалкою, оздоровча зарядка, туристичний спорт. Також на одній зі стоянок учні мали продемонструвати знання та вміння щодо користування протигазом. Настановчі поради та привітання висловили голова Миколаївської міської ради Марков О.В. та адміністрація гімназії.

         Метою заходу було залучення учнів до здорового способу життя, інформування про негативні наслідки шкідливих звичок.  Реалізації даної мети сприяли девізи команд, а також спеціально підібрані пісні.

         Логічним завершенням спортивного свята було нагородження команд-переможців, а також смачно приготований кухарями гімназії плов, який учні мали змогу скуштувати разом зі своїми друзями.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 301 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]