09:47
День захисника України

Результат пошуку зображень за запитом "день захисника вітчизни"

 

 

Державне свято, вважається досить новим, але зберігає в собі історію багатьох століть. Дату 14 жовтня було обрано не випадково, адже саме цього дня відзначається велике православне свято – Покрова Пресвятої Богородиці, також жовтневий день був знаменним для запорізьких козаків, які вибирали старшин 14 числа. Власне, з 1999 року важлива дата в календарі свят іменувалася Днем українського козацтва, а козаки були славними воїнами і захисниками рідної землі. Саме цього дня відзначається і створення Української повстанської армії.

День захисника України можна назвати одним з найважливіших свят для нашої країни в році. Вперше це свято набуло гасла "Сила нескорених". У 2015 році президент України заявив, що люди, які захищають кордони і суверенітет України демонструють силу нескорених. На його думку, це свято має стати таким же важливим, як і Новий рік, Різдво, чи Великдень. 

5 березня 2015 року Верховна Рада за пропозицією Петра Порошенка прийняла закон, який оголосив День Захисника України офіційним вихідним днем.

Категорія: Представницькі заходи, конкурси та свята | Переглядів: 252 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]