11:56
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ N 945/2006 про встановлення цієї пам’ятної дати підписаний Президентом України 10 листопада 2006 року. Як зазначено в документі, мета встановлення цього  дня – «гідне відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС».

Незважаючи на призупинення занять у більшості навчальних закладів Слов′янської міської ради, школи, які продовжували працювати в повному обсязі, провели ряд виховних заходів. Хвилинами мовчання та покладанням квітів, вінків і тематичних композицій до пам’ятних знаків вшанували пам′ять загиблих ліквідаторів наслідків аварії учні та педагоги Миколаївських ЗОШ № 2, 3, Миколаївської гімназії, ЗОШ № 16.

Бесіди для школярів початкової ланки, усні журнали  та уроки для учнів 5-9 класів, лекції та семінари для старших учнів проведені вчителями Миколаївських ЗОШ № 1, 2, 3, гімназії, ЗОШ № 8, 16, школи-інтернату № 1.

Книжкові та документальні виставки, експозиції архівних фото та документів діяли в Миколаївській ЗОШ № 1 та школі-інтернаті № 1.

Учні старшої ланки ЗОШ № 8 переглянули, а потім обговорили документальний фільм «Вся правда о Чернобыле. Скрытые факты».

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 294 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]