09:49
День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня 1941 року, попри таємну угоду про ненапад (пакт Молотова-Ріббентропа 1939 року), нацистська Німеччина атакувала радянські частини по всій лінії кордону від Балтійського до Чорного моря.

Найжорстокіша та найкривавіша війна в історії людства, що забрала десятки мільйонів життів, тривала 1418 днів. Загалом за роки Другої світової війни Україна втратили 8 мільйонів своїх громадян: 5,5 мільйона цивільних і 2,5 мільйона військових.

День скорботи встановлено в Україні «…з метою всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності … на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних Сил і жертв нацистських переслідувань…» згідно з Указом Президента України «Про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні» від 17 листопада 2000 р. № 1245/2000

З метою виховання патріотизму, вшанування пам’яті жертв війни, вихованці пришкільних таборів закладів загальної середньої освіти міста Слов'янська разом з вихователями відвідали місця поховать періоду Другої Світової війни де поклали квіти та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Також з дітьми були проведені бесіди до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Переглядів: 29 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]