12:40
День безпечного інтернету

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного інтернету (Safer Internet Day) під гаслом "Разом для найкращого інтернету".

День безпечного інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

Одне з головних завдань - залучити кожного з нас (насамперед, молодь) до формування позитивного досвіду цифрового користування. Цього дня та протягом усього тижня безпечного інтернету в закладах загальної середньої освіти  відбулися різноманітні тематичні заходи, спрямовані на запобігання Інтернет-загрозам.

https://drive.google.com/uc?id=12eJO3PwmSVldqNvBpEgveWjKTzlVTx5F&export=download"День безпечного інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. Щороку до Дня безпечного інтернету в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій."

Сучасні діти часто зловживають можливостями, які відкриває світ Інтернету. Замість того, щоб дивитися корисні відео та вивчати іноземні мови, вони нерідко "зависають" у соціальних мережах, грають в онлайн-ігри або користуються забороненим контентом. Але не варто думати, що така ситуація існує лише в Україні! Наразі проблема правильного та безпечного використання Інтернету постала дуже гостро в усьому світі.

10 лютого 2021 года учні закладів загальної середньої освіти долучились до захода "Онлайн-синергії для найкращого Інтернету" присвяченого Дню безпечного Інтернету. Було проведено відкритий онлайн-урок трансляцією через прямий ефір YouTube для закладів освіти України.

Під час захода старшокласники виконали вправи у віртуальних кімнатах, розглянули ключові принципи мережевого етикету та безпечної поведінки, отримавши рекомендації щодо обережності та відповідальності під час роботи в Інтернеті. За підсумками онлайн-синергії отримали цифровий іменний бейдж.

Міський методичний кабінет виносить під'яку адміністрації ЗОШ №6,7,8,10,14,15,17,18 за надану інформацію щодо проведення тижня безпечного інтернету.

Запрошуємо відвідати веб-вітрину до тижня безпечного Інтернету в закладах освіти м.Слов'янська за посиланням.


 

Категорія: Інформатика | Переглядів: 126 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]