00:11
Церемонія нагородження учнів-переможців - 2016р.

Церемонія нагородження учнів-переможців предметних олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань відбулася 26 травня в актовій залі ЗОШ № 12. Захід був організований та проведений за підтримки Слов'янського міського голови В.М.Ляха. Цього року переможцями олімпіад, конкурсів і змагань стали 133 учня зі шкіл Слов'янська, Миколаївки та Святогірська.

Першими привітали наймолодших школярів - переможців інтелектуального конкурсу «Юний Ерудит». Були нагороджені також переможці міських та обласних олімпіад з усіх шкільних предметів. Цього року переможцями обласних олімпіад стали 20 учнів!

Традиційно відзначені  учні, які стали переможцями конкурсу імені Петра Яцика.  Вперше були нагороджені і молоді журналісти.

Також відзначені заслуженими дипломами юні науковці Малої академії наук України.

У номінації "Молоді майстри" відзначили заохоченнями переможців олімпіади з трудового навчання, в номінації «Спорт» - переможців в ігрових видах спорту: футбол, волейбол, баскетбол.

Цього року відгукнулося більше людей і організацій, які вирішили заохотити учнів призами. Всім учасникам були подаровані книги відомого краєзнавця Геннадія Пушкарьова про Слов'янськ "Тор - Слов'янськ. Історія в фотографіях".

Дякуємо всім гостям  та  учасникам  свята, а також творчим колективам Школи мистецтв, ЦДЮТ та ЗОШ №10!  За надані подарунки щиро вдячні  В.М.Ляху,  В.І. Шевченко,  А.М.Батечку,  О.П.Шуткевичу,  Т.П.Кандибі, С.М.Кушнарьову!

Категорія: Представницькі заходи, конкурси та свята | Переглядів: 589 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]